Aimee Garcia Lucyfera mówi o zakończeniu serii i jej nadchodzących „Quirky, Komedia romantyczna”

Popularne wydarzenie, które odbywa się co roku w listopadzie wakacje, ma iść do przodu w tym roku – ale ze zmianami wprowadzonymi w celu zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa osób pracujących i oglądania kultowego wydarzenia wśród trwającej pandemii koronawirusów.

„Przez ponad 90 lat Parada Dziękczynienia Macy’ego rozpoczęła sezon świąteczny swoim charakterystycznym spektaklem rozrywkowym, co czyni go jednym z najbardziej ukochanych wydarzeń na świecie”, podała spółka w oświadczeniu na swojej stronie internetowej.

„Po naszej udanej, bezpiecznej i innowacyjnej produkcji 4 lipca Fajerwerki Macy, naszym zamiarem jest podobnie przeobrazić Macy’s Thanksgiving Day Parade w listopadzie tego roku,” oświadczenie kontynuowane, zauważając, że więcej szczegółów zostaną udostępnione później tej jesieni.

4 lipca wydarzenie było wystawiane jako wiele mniejszych uroczystości w Nowym Jorku i było rozłożone na kilka dni, a nie tylko jeden.

Burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio powiedział w czwartek, że miasto prawdopodobnie będzie skalować z powrotem przypadku, jak również Rockefeller Center ceremonii oświetlenia choinki, w celu zapobieżenia tłoczenie, które mogłyby paliwa kolejny wybuch w czasie obecnego kryzysu zdrowotnego.

Zapytany o wydarzenia wakacyjne podczas konferencji prasowej, de Blasio powiedział: „Myślę, że wszystko będzie inne, to prosta odpowiedź.”

„Myślę, że niektóre z nich będą wirtualne, mogą to być małe kawałki w osobie, rozłożone kawałki”, dodał. „To nie będzie patrzeć na wszystkich, oczywiście, jak to, do czego jesteśmy przyzwyczajeni. Ale ważne jest to, że tradycje będą w jakiś sposób zachowane.”

Słynna parada wakacyjna rozpoczęła się w 1924 roku i jest transmitowana w telewizji nbc od 1953 roku.

Z gigantycznymi postaciami i balonami nowości, dekoracyjne pływaki i popularnych wykonawców co parada specjalne każdego roku, fani imprezy są ciekawi, jak kreatywny zespół za jednym z największych i najbardziej znanych imprez wakacyjnych idzie do przodu z ich planów.

Nowy Jork był kiedyś epicentrum epidemii koronawirusa w Stanach Zjednoczonych, ale drastycznie zmniejszył liczbę aktywnych przypadków po miesiącach surowych środków mających na celu powstrzymanie wirusa.

Podczas najgorszych trzech tygodni pandemii, od 22 marca do 11 kwietnia, miasto średnio ponad 33.000 nowych przypadków i 2500 zgonów tygodniowo, według danych z NYC Health.

Ponieważ informacje o pandemii koronawirusa szybko się zmieniają, LUDZIE zobowiązuje się do dostarczania najnowszych danych w naszym zasięgu. Niektóre informacje zawarte w tej historii mogły ulec zmianie po publikacji. Aby uzyskać najnowsze informacje na temat COVID-19, zachęcamy czytelników do korzystania z zasobów online od CDC, WHO i lokalnych służb zdrowia publicznego. LUDZIE nawiązują współpracę z GoFundMe, aby zebrać pieniądze na COVID-19 Relief Fund, GoFundMe.org zbiórkę pieniędzy, aby wspierać wszystko, od ratowników pierwszej linii po rodziny w potrzebie, a także organizacje pomagające społecznościom. Aby uzyskać więcej informacji lub przekazać darowiznę, kliknij tutaj.

Leave a Comment