Big Mouth obsadza Ayo Edebiri, aby zastąpić Jenny Slate jako Missy

Call Big Mouth przeciwieństwem David Spade, ponieważ znalazł prawo Missy. (Czy to coś?)

Scenarzysta i komik Ayo Edebiri przejmie głos Missy w animowanej komedii Netflixa, zastępując Jenny Slate, która podkłada głos biracial charakter od początku serialu. Edebiri przejmie rolę począwszy od przedostatniego odcinka 4 sezonu, który ma mieć premierę na Netflix jesienią tego roku.

Slate ogłosiła w czerwcu, że ustępuje z roli, wyjaśniając, że „Czarne postacie w animowanych serialach powinny być grane przez Czarnych ludzi.” W tym czasie ukończyła już prace nad czwartym sezonem, ale twórcy znaleźli „naprawdę organiczne i fajne miejsce” pod koniec sezonu, aby wprowadzić Edebiriego do roli, współtwórca Andrew Goldberg powiedział Variety.

PODOBNE: Jenny Slate i Kristen Bell’s Animated TV Role być przekształcone z Black lub Mixed Race Actors

Kreatywny zespół nie chciał , aby „Ayo musiała rozpocząć swoją podróż od tej części, dopasowując to, co Jenny już zrobiła”, wyjaśnił Goldberg. „To nie jest dla niej sposób, aby uczynić ją własną.”

„Byłem zdecydowanie bardzo niewygodnym dzieckiem, więc myślę, że serial mówi do tego i wielu tych uczuć, które nadal rezonują ze mną jako dorosłym”, dodał Edebiri. „Byłem prawdziwym dork. Więc nie sądzę, że muszę posunąć się za daleko, aby połączyć się z Missy.”

Przed castingiem Edebiri została zatrudniona jako scenarzystka piątego sezonu Big Mouth. Wcześniej napisała dla NBC Sunnyside i drugi sezon Dickinson na Apple TV +, w którym będzie również działać, w roli stworzonej dla niej po tym, jak dołączyła do pokoju pisarzy. Jest również koproducentem serialu animowanego Mulligan, Roberta Carlocka i Tiny Fey dla Netflix.

Big Mouth, współtworzony przez Goldberg, Nick Kroll, Mark Levin i Jennifer Flackett, następuje grupa gimnazjalistów, jak zmagają się z prób i ucisków dojrzewania, z pomocą (i przeszkodą) ich hormonów. Netflix odnowił serial do szóstego sezonu w zeszłym roku, przed premierą trzeciego sezonu. W obsadzie znajdują się również Kroll, John Mulaney, Jessi Klein, Jordan Peele, Maya Rudolph, Fred Armisen i Jason Mantzoukas.

 

Leave a Comment