Britt Stewart z DWTS o byciu pierwszą czarną kobietą: jest „moc w reprezentacji”

Kiedy sezon 29 Dancing with the Stars premiera w przyszłym miesiącu, show powita swoją pierwszą black female pro: Britt Stewart.

W rozmowie z Good Morning America główny meteorolog i były zawodnik DWTS Ginger Zee, Stewart, 30, powiedział, że była „bardzo zaszczycony.”

„Szczerze mówiąc, za każdym razem trochę się o tym mówię”,” – powiedziała. „Myślę, że jest dużo mocy w reprezentacji i zobaczeniu kogoś, kto wygląda jak ty w określonej pozycji.”

„To daje wszystkim małym czarnym dziewczynom … że czują, że nie mają tej reprezentacji czegoś do obejrzenia i czegoś, po co sięgnąć” – dodała. „Jestem tak zaszczycony, że DWTS świętuje różnorodność i jest to po prostu odskocznia, aby naprawdę wyrazić wszystko i przynieść światło światu i telewizji.”

Stewart dołącza do Danielli Karagach jako pierwsza zawodowa profesjonalistka. Pozostali profesjonaliści to powracający ulubieńcy fanów: Sharna Burgess, Peta Murgatroyd, Val Chmerkovskiy, Cheryl Burke, Keo Motsepe, Jenna Johnson, Alan Bersten, Brandon Armstrong, Sasha Farber, Pasha Pashkov, Emma Slater i Gleb Sawczenko.

W tym sezonie będzie również zobaczyć Tyra Banks podjąć rolę gospodarza hitu show ABC, zastępując długoletni gospodarz Tom Bergeron i współgospodarzem Erin Andrews.

„Nie mogę się doczekać, aby ją poznać”,” Slater powiedział Zee z America’s Next Top Model twórcy.

„Wczoraj mieliśmy małą imprezę herbacianą przez Zoom, a ona ma świetne pomysły, więc będzie ciekawie i przyjemnie”, dodał Farber.

Banks, 46, będzie również show pierwszy Black kobieta gospodarzem solo.

„Lubię rozbijać te drzwi tak, że nie mamy więcej pierwszych, ale miło jest być pierwszym, abyś mógł otworzyć te drzwi i wpuścić tak wielu ludzi po tobie”, powiedziała w lipcu w Good Morning America.

„Zachowajmy to prawdziwe, to będzie tak następny poziom”,” dokuczała. „Robimy to wszystko szalone rzeczy, biorąc go na wyższy poziom, ale nadal utrzymanie rzeczy Ameryka kocha. Ale musisz się przygotować, bo będzie inaczej!”

PODOBNE: Erin Andrews mówi się jak ona i Tom Bergeron Exit DWTS, mówi, że będzie „Cherish” Doświadczenie

Gwiazdy rywalizujące w nadchodzącym sezonie zostaną ogłoszone w późniejszym terminie, a pary zawodników i profesjonalnych tancerzy zostaną ujawnione podczas dwugodzinnej premiery.

Sieć ogłosiła w zeszłym miesiącu, że Bergeron i Andrews nie wróci.

 

Leave a Comment