BTS przynosi „Pozytywne Wibracje” z pierwszym All-English Song „Dynamite” – Watch the Music Video!

W piątek zespół K-pop boy zadebiutował swoją pierwszą w historii piosenką w języku angielskim „Dynamite” i kolorowym teledyskiem. Siedmioosobowa grupa (Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V i Jungkook) powiedziała New Music Daily firmy Apple Music, że chcą, aby nowa piosenka była „wykonana z pozytywnych wibracji, energii, nadziei, miłości, czystości, wszystkiego”.

„Nagrywanie tej piosenki było naprawdę zabawne i … przeżywamy trudne czasy, więc staraliśmy się mieć więcej zabawy, pracując nad tą piosenką”, powiedziała grupa. „Zrobiliśmy tę piosenkę w nadziei, że damy energię słuchaczom. Cieszymy się, że ta piosenka okazała się wspaniała i mamy nadzieję, że wielu naszych fanów będzie mogła jej wysłuchać, aby otrzymać pozytywną energię, którą staraliśmy się włączyć do piosenki.”

BTS potwierdziło również, że gospodarzem jest Zane Lowe, że ich nowy album rzeczywiście ukaże się w tym roku.

„Jesteśmy naprawdę w środku procesu, coraz utworów, pisanie tekstów i nagrywanie niektórych rapów i wokali,” powiedzieli. „… Nie będziesz rozczarowany. Tak, wychodzi z tego roku. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić lepsze wyniki. Tym razem uczestniczyliśmy więcej. Wielu naszych członków uczestniczyło w procesie produkcji, więc naprawdę można się doczekać.”

Nigdy nie przegap historii – zapisz się do bezpłatnego codziennego biuletynu PEOPLE, aby być na bieżąco z najlepszymi z tego, co ludzie mają do zaoferowania, od soczystych wiadomości sławna do atrakcyjnych ludzkich opowieści zainteresowania

Artyści przypomnieli również, jak „bolesny” było anulowanie ich światowej trasy koncertowej na początku tego roku z powodu trwającej pandemii.

„Oczywiście było to bolesne, ponieważ zwykle spotykamy się tylko z naszymi zagranicznymi fanami poprzez wycieczki. Ale staramy się zachować pozytywne rzeczy, i staramy się być wdzięczni, że mamy więcej czasu, aby przygotować nasz album i powrócić z „Dynamite”, ” BTS wyjaśnił. „Staramy się patrzeć na wszystko w bardziej pozytywnym świetle. Pracujemy nad naszą muzyką i to jest jeden z naszych sposobów uzdrawiania.”

„Mamy też więcej czasu na nasze hobby”, dodali. „I znowu staramy się nie pozostawać przygnębieni i wnosić więcej energii do naszego codziennego życia.”

BTS wyjaśnił wyzwania związane z nagraniem nowej piosenki w całości angielskimi tekstami, mówiąc USA Today, że według członka RM była to „zabawa trudna”,”.

„To było bardziej nie trudne, ale interesujące. To było ciekawe wyzwanie”, powiedział Jungkook.

Teksty na pozytywnym nastroju singla to: „Bo, jestem dziś w gwiazdach / Więc patrz, jak przybliżę ogień i podpalam noc / Świeci przez miasto z odrobiną funku i duszy / Więc zapalam go jak dynamit.”

 

Leave a Comment