JoJo mówi, że miała Tory Lanez Off Deluxe Album Po Megan Thee Stallion powiedział, że był Shooter

JoJo mówi Tory Lanez nie pojawi się już na jej nadchodzącyprojekt po Megan Thee Stallion twierdził, że raper jest tym, który ją zastrzelił.

W czwartek, Megan, 25, rozmawiał ze swoimi zwolennikami za pośrednictwem Instagram Live, rozwiewając plotki internetowe, że kłamie o incydencie, który opuścił ją rannych, i mówiąc, że Lanez, 28, był tym, który otworzył ogień na jej ostatni miesiąc.

Przedstawiciel Lanez nie odpowiedział natychmiast na prośbę people o komentarz.

„Zastrzeliłeś mnie, a ty masz swojego publicystę i twoich ludzi idących na te blogi leżące i s-. Przestań kłamać” – powiedziała na żywo. „Dlaczego kłamią? Nie rozumiem. Starałem się utrzymać sytuację z internetu, ale przeciągasz ją.”

Lanez, którego prawdziwe nazwisko brzmi Daystar Peterson, został aresztowany 13 lipca i oskarżony o noszenie ukrytej broni palnej w pojeździe. Zamieścił kaucję w wysokości 35.000 dolarów i został zwolniony jeszcze tego samego dnia, a w październiku ma stawić się w sądzie. Biuro Prokuratora Okręgowego w Los Angeles ogłosił na początku tego tygodnia, że są one przeglądu potencjalnego oskarżenia o przestępstwo ataku z broni palnej w przypadku, Los Angeles Times zgłaszane.

Po „WAP” raper powiedział, że Lanez był tym, który ją zastrzelił, fan tweeted na JoJo, 29, pytając, czy Lanez nadal pojawi się w nadchodzącej wersji deluxe jej albumu, dobrze wiedzieć, w najbliższy piątek.

„Def zdjął go z TF”,” napisał JoJo, który współpracuje z Lanezem i 30 Rocem zatytułowanym „Comeback” w standardowej wersji albumu, który zadebiutował w maju. Zaktualizowany album deluxe będzie również zawierał kolaże z Demi Lovato. JoJo następnie tweeted wsparcie Megan, pisząc: „LOVE RESPECT And Peace and Protection to @theestallion ❤️❤️❤️❤️❤️❤️.”

W oświadczeniu dla ludzi w piątek, JoJo powiedział: „Czułem się jak prawo i konieczne rzeczy do zrobienia, z szacunku i miłości do Meg.”

PODOBNE: Megan Thee Stallion Akcje Zdjęcie jej rany postrzałowej jako D.A. Uważa Assault Charge w strzelaniu

Nigdy nie przegap historii – zapisz się do bezpłatnego codziennego biuletynu PEOPLE, aby być na bieżąco z najlepszymi z tego, co ludzie mają do zaoferowania, od soczystych wiadomości sławna do atrakcyjnych ludzkich opowieści zainteresowania

Dwa dni po aresztowaniu Laneza w lipcu Megan wypowiedziała się na Instagramie, mówiąc, że doznała ran postrzałowych w wyniku przestępstwa, które zostało popełnione przeciwko mnie i zrobione z zamiarem fizycznego wyrządzenia mi krzywdy.”

„Nigdy nie zostałam aresztowana, policjanci zawieźli mnie do szpitala, gdzie przeszłam operację usunięcia kul”,” powiedziała, dodając, że jest „niesamowicie wdzięczna za to, że żyję” i „oczekuje się pełnego wyzdrowienia”.

„Obecnie skupiam się na moim wyzdrowieniu, więc mogę wrócić do mojego życia i wrócić do tworzenia muzyki tak szybko, jak to możliwe”, wyjaśniła Megan. Raper nazwał również strzelanie „najgorszym doświadczeniem w moim życiu.”

 

Leave a Comment