Kim Cattrall powraca do telewizji w nowym dramacie Foxa Filthy Rich: Oglądaj pierwsze spojrzenie

Sex and the City aktorka, 64, będzie jej debiut tv sieci w przyszłym miesiącu w nadchodzącym serialu Fox Filthy Rich, w którym wciela się w margaret monreaux.

LUDZIE ma pierwsze spojrzenie na nową serię, która koncentruje się na mega-bogatej południowej rodziny, która ma do czynienia z nagłym odejściem męża Margaret, Eugene Monreaux (Gerald McRaney).

Po śmierci Eugene’a, Margaret odkrywa, że miał troje nieślubnych dzieci – z których wszystkie będą walczyć o odziedziczenie imperium miliardów dolarów.

„Filthy Rich to opowieść o rodzinie ewangelicznej z Luizjany” – mówi Cattrall podczas pierwszego filmu. „Są miliarderami, zbudowali tę światową sieć. Patriarcha rodziny zostaje zabity. Po jego śmierci wszystkie te rodzinne tajemnice zostały ujawnione.”

W serialu, opartym na nowozelandzkim serialu o tej samej nazwie, występują również Aubrey Dollar, Corey Cott, Benjamin Levy Aguilar, Mark L. Young i Melia Kreiling.

PODOBNE: Kim Cattrall Rozmowy Powrót do TV Po Seks i miasto: „Czekałem długo”

W styczniu Cattrall omówił Filthy Rich podczas rozmowy z dziennikarzami podczas zimowej trasy prasowej Television Critics Association.

„Po seksie i mieście długo czekałam, aż wrócę do telewizji”, powiedziała. „Dopiero kiedy zobaczyłam wrażliwą skórę, naprawdę chciałam wrócić do telewizji. Miałem wiele pytań na temat kryzysu wieku średniego, menopauzy, tego, co teraz, co jest kolejnym rozdziałem mojego życia.”

Cattrall dodała, że telewizja zmieniła się od czasu, gdy pojawiła się w serialu HBO, w którym zagrała jako Samantha Jones w latach 1998-2004.

„Nigdy nie byłem w telewizji sieciowej”, powiedziała. „Powrót do telewizji zmienił się tak bardzo, odkąd uprawiałem Seks i miasto. To znaczy, że już nie tniemy, po prostu idziemy dalej. Wszystko jest cyfrowe, zamiast jednej lub dwóch kamer, mamy pięć kamer. Nie można rozgrzać się do zbliżenia. Musisz być w porządku w swojej grze przez cały czas.”

 

Leave a Comment