Love Island powraca! Zwiedzanie nowej willi z widokiem na dach z widokiem na Las Vegas Strip

Przed poniedziałkową dwugodzinną premierą, CBS rzucił zapowiedź nowej willi o powierzchni 25 000 stóp kwadratowych. Pierwotnie zaplanowane strzelać za granicą, nowy sezon jest teraz strzelanie pod kwarantanną w Las Vegas ze względu na COVID-19 pandemii, z zawodników sekwestrowane w „bubble” w willi na szczycie hotelu Cromwell. (Pierwszy sezon został nagrany w willi na Fidżi.)

Hotel butikowy Caesars Entertainment został przekształcony w olśniewającą przestrzeń przez projektanta produkcji Richarda Jensena, oferujący wszystkie klasyczne udogodnienia love island – wspólną sypialnię, kryjówkę, ognisko, siłownię na świeżym powietrzu, wannę z hydromasażem, basen i taras słoneczny – i wiele innych.

Położony w Cromwell, drai’s beach club / klub nocny został go-to miejsce dla-listers do strony w Las Vegas od lat. Teraz Love Island przeniosła się na wielopoziomowy dach z epickimi widokami na światowej sławy pas.

Nowa lokalizacja oferuje również tajne jacuzzi schowane z dala od reszty willi, prysznic na świeżym powietrzu z widokiem na Caesars Palace, dwie garderoby, prywatną kabinę z własnym małym basenem, bar „plotkarski” i w sumie 27 000 metrów bajkowych świateł nawleczonych w całej przestrzeni.

Host Arielle Vandenberg i narrator Matthew Hoffman wracają do sezonu 2, który będzie podążał za „specyficznymi protokołami bezpieczeństwa i higieny pracy dla COVID-19,” według firmy produkcyjnej ITV Entertainment. Personel, załoga i obsada zostaną poddane izolacji przed rozpoczęciem produkcji i będą testowane przed rozpoczęciem pracy, a także regularnie przez cały sezon. Będą one codziennie sprawdzane pod kątem objawów.

Załoga i personel będą zobowiązani do noszenia ŚOI i pracy w strąkach w celu zwiększenia oddalania społecznego, a środki czyszczenia i dezynfekcji będą stosowane. Ponadto funkcjonariusze covid-19 będą współpracować z personelem w celu monitorowania i egzekwowania protokołów bhp.

Reality show jest oparte na szalenie popularnym formacie wielkiej Brytanii, który jest dostępny na Hulu. Zaczyna się od grupy pojedynczych Wyspiarzy, którzy spotykają się w willi, gdzie ich każdy ruch jest monitorowany, w stylu Wielkiego Brata. Co kilka dni muszą się wiązać (dzielenie łóżek!), a ci, którzy nie znajdą partnera, ryzykują wyrzucenie z wyspy.

PODOBNE: Love Island Zwycięzcy Zac i Elizabeth Dish na ich natychmiastowe połączenie i plany na przyszłość

Wyzwania obfitują w nowych przybyszów Islander, a ostatecznie jedna szczęśliwa para jest koronowany zwycięzców, odchodząc z nagrodą pieniężną.

Love Island sezon 2 rozpoczyna się z dwugodzinną premierą poniedziałek o 20:00 ET na CBS. Po premierze odcinki będą emitowane nocą o godzinie 21:00, w tym dwugodzinny odcinek w soboty o godzinie 20:00 z najlepszymi momentami tygodnia, ekskluzywnymi wywiadami i nigdy wcześniej niewidzidanym materiałem filmowym.

 

Leave a Comment