Największe bomby o Meghan Markle i księciu Harrym z Nowej Książki

Meghan Markle i książę Harry są tematami nowej książki, która rzuca światło na dążenie pary do „wolności”.

Nowa, nowa książka Finding Freedom: Harry i Meghan oraz making of a Modern Royal Family została opublikowana w USA 11 sierpnia, ujawniając nowe szczegóły na temat wszystkiego, od pierwszej randki pary po ich decyzję o ustąpieniu jako pracujących royalsów na nowe życie w Los Angeles z rocznym synem Archiem.

Autorzy Omid Scobie i Carolyn Durand przeprowadzili 100 wywiadów z „tych, którzy znają Harry’ego i Meghan najlepiej, bliskich przyjaciół, a nawet pomocników Pałacu Buckingham”,” Powiedział Scobie podczas wystąpienia w Good Morning America. Zaprzeczył również twierdzeniom, że Harry i Meghan byli zaangażowani w książkę. (Rzecznik pary powiedział w oświadczeniu: „Książę i księżna Sussex nie zostali przesłuchani i nie przyczynili się do znalezienia wolności. Książka ta opiera się na własnych doświadczeniach autorów jako członków królewskiego korpusu prasowego i ich własnych niezależnych sprawozdań.”)

RELATED: Wszystko, co wiemy o Meghan Markle i księcia Harry’ego New Life w Los Angeles

Sprawdź największe rewelacje z nowej książki poniżej.

Randka w ciemno Meghan i Harry’ego odbyła się w Domu Dean Street Townhouse w Londynie. Źródło powiedziało Scobie i Durandowi, że przyszły książę i księżna Sussex rozmawiali przy drinkach przez prawie trzy godziny. Noc zakończyła się ich oddzielne drogi bez pocałunku.

„Niemal natychmiast mieli obsesję na punkcie siebie nawzajem”,przyjaciel powiedział autorom. „To było tak, jakby Harry był w transie.”

Następnej nocy wrócili do tego samego miejsca na kolację, wkradając się do wejścia personelu i czekając na jednego pracownika, aby zapewnić prywatność.

„Harry wiedział, że będą razem w tym momencie”, powiedział przyjaciel. „Ona tykała każde pole.”

Sekretne konto księcia Harry’ego na Instagramie

Krótko po pierwszej randce pary w Londynie, Meghan zaczęła śledzić konto @SpikeyMau5 – ze zdjęciem profilowym kasku w kształcie myszy – na Instagramie. Okazuje się, że była to tajna strona księcia Harry’ego w mediach społecznościowych. Nazwa łączy jego pseudonim „Spike” z jednym z jego ulubionych DJ-ów, Deadmau5.

Kto powiedział „Kocham cię” Pierwszy

Trzy miesiące w ich związku, który obejmował tajne daty i loty przez Ocean Atlantycki między domem Meghan w Toronto a bazą Harry’ego w Londynie, książę Harry jako pierwszy powiedział Meghan „Kocham cię.” Od razu odpowiedziała: „Ja też cię kocham”.

Kontrowersyjny naszyjnik Meghan

W pierwszych dniach jej romansu z księciem Harrym, Meghan została sfotografowana w 14-karatowym złotym łańcuszku Ani + Wren z inicjałami „H” i „M.” W nowej książce autorzy donoszą, że naszyjnik wywołał blowback od pomocników pałacowych.

„Została poinformowana, że noszenie takiego naszyjnika służyło jedynie zachęceniu fotografów do kontynuowania takich zdjęć – i nowych nagłówków,” Scobie i Durand piszą.

 

Leave a Comment