Queen Elizabeth’s Favorite Christmas Movie właśnie revealed – i to z tego świata!

Królowa Elżbieta jest znanym stickler dla królewskich tradycji bożonarodzeniowych – kościół, podwórku piłki nożnej, turcja ze wszystkimi dodatkami … i kultowy film sci-fi Flash Gordon z 1980 roku!

Brytyjski aktor Brian Blessed, 83, niedawno powiedział Yahoo Movies, że brytyjski monarcha, 94, ogląda film „z wnukami co Boże Narodzenie.” Dodał, „To jej ulubiony film.”

Co więcej, aktor większy niż życie twierdzi, że otrzymał swoją wewnętrzną wiedzę królewską od nikogo innego niż samą królową, kiedy powiedziała mu na imprezie, „Wiesz, cały czas oglądamy Flash Gordon, mnie i wnuki.”

W ukłon w jego rolę jako księcia Vulcan w filmie, brytyjski monarcha następnie zapytał: „A jeśli nie masz nic przeciwko, mam wnuki tutaj, czy masz ochotę powiedzieć: Gordon żyje?” powiedział Błogosławiony, przed dodaniem, że królowa jest tylko jednym z wielu, którzy poprosili go, aby powtórzyć słynną linię na przestrzeni lat.

„Everywhere I go, wszyscy chcą mi powiedzieć: 'Gordon żyje!’ ” powiedział Yahoo Movies z okazji 40-lecia filmu, który zawiera słynną ścieżkę dźwiękową z odpowiednio nazwany brytyjskich rockers Queen.

„Rzeźnik, piekarz, świecznik, konie i królowe oraz premierzy, wszyscy chcą, żebym powiedział: 'Gordon żyje!’ ” – dodał Błogosławiony.

To nie pierwszy raz, kiedy królewscy są związani z filmem sci-fi. W kwietniu 2017 roku książę William i książę Harry nakręcili tajne filmy z filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi w Pinewood Studios w Anglii.

„To nie było zastraszające, to była zabawa”, star Star Wars John Boyega powiedział The Hollywood Reporter roczne aktor okrągłego stołu w listopadzie następnego roku. „Pomyślałem: 'Oczywiście, to Gwiezdne Wojny, przyniosą rodzinie królewskiej’. Czułem się dobrze. Byli w kostiumach Szturmowca.”
William i żona Kate Middleton są również wielkimi fanami średniowiecznego serialu fantasy HBO Game of Thrones, a nawet przyznali się do oglądania serialu podczas jedzenia curry na wynos w swoich „wygodnych ubraniach”.

Nie masz dość zasięgu PEOPLE’s Royals? Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje o Kate Middleton, Meghan Markle i nie tylko!

Kate tymczasem jest również fanką brytyjskiego odpowiednika amerykańskiego Tańca z Gwiazdami, podczas gdy William jest znany z tego, że cieszy się mrocznym humorem szpiegowskiego thrillera Killing Eve, a nawet został obdarzony parą dziecięcej piżamy noszonej przez gwiazdę Killing Eve Jodie Comer we wrześniu 2019 roku.

„To oni są tymi, którzy mają kreskówkę na całej ich temat”,” producent Sally Woodward Gentle powiedział dziennikarzom na otwarciu wystawy BAFTA: Behind the Scenes w Londynie. „Nosi je w odcinkach 1 i 2 — są to piżamy małego chłopca, które ona nicks, a ona nosi. Mają „Kapow!” i kreskówkowe rzeczy na całym nich.”

 

Leave a Comment