Rodzice umierają w strzelaninie z dziećmi home miesięcy po przemocy domowej Zarzut

Policja w Arizonie bada śmierć kobiety i mężczyzny, znaleziony martwy w zeszłym tygodniu wewnątrz tonopah domu miesięcy po kobieta oskarżyła mężczyznę o przemoc domową.

Deputowani z Maricopa County Sheriff’s Office odpowiedział na doniesienia, że dwie osoby zostały zastrzelone około 11:20 rano w dniu 20 sierpnia, rzecznik biura szeryfa mówi PEOPLE.

W domu znaleźli ciała Jasmine Licea, 39 i 41-letniego Michaela Berumena.

Lokalne doniesienia wskazują, że Berumen był ojcem dzieci Licei.

Phoenix KSAZ-TV donosi, że pięcioro dzieci było w domu w momencie śmiertelnego wypadku.

W tym momencie urzędnicy nie ogłosili jeszcze dwóch zgonów za morderstwo-samobójstwo, ale twierdzą, że nie ma wybitnych podejrzanych.

Dokumenty sądowe uzyskane przez KSAZ-TV wskazują Licea oskarżony Berumen przemocy domowej w kwietniu.

Stacja donosi, że Berumen złożyła wniosek o wyłączną opiekę nad swoimi dziećmi, po tym jak Licea opuściła Arizonę i wróciła do rodzinnego New Jersey.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi relacjami z przestępczości? Zapisz się do bezpłatnego biuletynu PEOPLE True Crime dla najświeższych wiadomości kryminalnych, bieżących relacji procesowych i szczegółów intrygujących nierozwiązanych spraw.

Nakaz sądowy zmusił ją do powrotu do Arizony, a w własnych składach sądowych, Licea twierdziła, że Berumen groził jej bronią i że zachowywał się nieprawidłowo z powodu jego trwającego zażywania narkotyków.

Sąd oddalił sprawę po tym, jak okazało się, że para wypracowała sprawę, donosi stacja.

W międzyczasie przyjaciele Licei połączyli siły, aby rozpocząć kampanię GoFundMe mającą na celu pomoc dzieciom Licei.

Jeśli doświadczasz przemocy domowej, zadzwoń na krajową infolinię do spraw przemocy domowej pod numerem 1-800-799-7233 lub udaj się na thehotline.org. Wszystkie połączenia są bezpłatne i poufne. Infolinia jest dostępna 24/7 w ponad 170 językach.

 

Leave a Comment