Social Media hones w sprawie Ivanka Twarz Melania Trump jako Tell-All z jej byłego przyjaciela szczegóły ich tarcia

Na tle nowej książki, która opowiada o problemach między Ivanka i Melania Trump, widzowie szybko czytać w tysiąc stoczni stare pierwsza dama dała po powitaniu jej pasierbicy podczas ostatniej nocy Republikańskiej Konwencji Narodowej.

„Nazwijmy to przeczuciem, ale nie sądzę, że Melania bardzo lubi Ivankę”,” żartował jeden z użytkowników Twittera, dzieląc się wideo (widzianym 16 milionów razy i licząc) z wymiany pierwszej damy z najstarszą córką prezydenta, która jest również starszym doradcą West Wing.

Po Ivanka, 38, przedstawił Donald Trump przed jego przemówienie przyjęcia do nominacji Republikanów czwartek wieczorem, prezydent i pierwsza dama wyszedł z Białego Domu i na scenę, gdzie powitał pierwszą córkę.

Pani Trump, 50, uśmiechnął się, skinął głową w kierunku Ivanka w sposób pozornie gratulacyjne, a następnie szybko spadła wyrażenie, usta obracając się w dół, jak córka prezydenta przeszedł obok niej i stanął po drugiej stronie prezydenta.

Ivanka objęła ojca po przejściu obok pani Trump.

„Widzę, że Melania i Ivanka dogadują się dobrze juuuuust,” inny użytkownik mediów społecznościowych napisał, w jednym wirusowym ćwierkanie.

Bardzo obserwowany moment przychodzi jako były doradca w sztabie pierwszej damy, Stephanie Winston Wolkoff, przygotowuje się do wydania tell-all, który zawiera szczegóły relacji pani Trump z Ivanką.

Książka, Melania i ja, ukaże się we wtorek.

RELATED: First Lady Melania Trump’s Friend & Former Adviser Writes 'Explosive’ Memoir

Nowojorski magazyn opublikował fragment pamiętnika, w którym Winston Wolkoff opisał wysiłek „małostkowy”, jaki ona i pierwsza dama rozpoczęli podczas inauguracji Trumpa w 2017 roku, aby zablokować Ivance możliwości fotograficzne na głośnym wydarzeniu.

Nazwali swoje wysiłki „Operacja Block Ivanka,” według Winstona Wolkoffa, planisty wydarzeń i społeczniczka, który znał panią Trump od lat i który został przywieziony, aby pomóc w organizacji inauguracyjnych wydarzeń.

Nowy Jork opisał również Winstona Wolfkoffa jako myślącego, że jest najlepszą przyjaciółką pierwszej damy.” (podtytuł Melanii i Mnie brzmi: Powstanie i upadek mojej przyjaźni z Pierwszą Damą).

RELATED: „Nie ma zbiegów okoliczności z Melanią” – Najważniejsze wydarzenia ze spornego nowego tell-all na Pierwszej Damy

Nowa książka nie jest pierwszą relacją z problemów między Trumpami.

Według nagrodzonej Nagrodą Pulitzera książki Mary Jordan The Art of Her Deal, Ivanka nazwała panią Trump „Portretem” ze względu na to, jak mało mówiła. Pierwsza dama została wysłuchana nazywając Ivanka „Księżniczka” jako wyraźne odzwierciedlenie jej prawa lub przywileju.

W zeszłorocznej książce reporterki CNN w Białym Domu Kate Bennett napisała, że wierzy, iż pani Trump nosiła niesławną kurtkę „I Really Don’t Care, Do U?” podczas podróży do Meksyku i USA w 2018 roku. jako subtelny nożem w jej pasierbicę.

Biały Dom nazwał wiele książek o pierwszej rodzinie i pierwszej damie jako „fiction” – choć w przypadku Winstona Wolkoffa, podobno nagrała niektóre z jej rozmów z panią Trump, aby wykorzystać te cytaty w swojej książce.

„Jeśli były jakieś nagrania podjęte, to naprawdę niefortunne, aby skorzystać z czyjegoś zaufania tak, będąc przyjacielem”, powiedziała rzeczniczka pierwszej damy, Stephanie Grisham, na MSNBC przed opublikowaniem książki.

„Nigdy nie słyszałem, żeby pani Trump mówiła coś kompromitującego o rodzinie. To bliska rodzina. … Wygląda na to, że to kolejna z tych książek, które, niestety, ludzie piszą”, powiedział Grisham.

 

Leave a Comment