Sofia Vergara mówi, że „nigdy nie była ofiarą” na Talk Show Ellen DeGeneres Po Old Clip Resurfaces

Sofia Vergara stoi ellen DeGeneres, zapewniając widzów, że nigdy nie czuła się urażona przez gospodarza talk-show.

W piątek, Modern Family star, 48, wypowiedział się na Twitterze o niedawno resurfaced wideo DeGeneres dokuczanie Vergara dla jej anglojęzycznych umiejętności podczas 2015 wygląd na Ellen DeGeneres Show.

W klipie DeGeneres i Vergara spoglądają wstecz na reklamę CoverGirl, którą nakręcili razem.

„Dają jej też najtrudniejsze linie, ponieważ musimy opisać, co jest w makijażu CoverGirl, a ona ma taki trudny czas wymawiając którykolwiek ze składników,” DeGeneres, 62, żartował.

Podczas gdy wielu widzów krytykował DeGeneres za szydzenie z wymowy Vergary, amerykański sędzia Got Talent wyjaśnił, że obaj byli po prostu „zabawy.”

„Dwóch komików bawi się ze sobą, aby się bawić. Nigdy nie byłam ofiarą facetów, zawsze byłam w żartach”” – podzieliła się Vergara.

Vergara nie jest jedyną gwiazdą w ostatnich tygodniach, która broniła DeGeneres, ponieważ stoi przed zarzutami o wspieranie środowiska pracy „toksyczne”.

Wcześniej w tym tygodniu, Kevin Hart mówił o wspieranie zarówno DeGeneres i Nick Cannon, jak każdy w obliczu skandali.

„Nie tracę z oczu definicji przyjaźni, a w naszej działalności to jedna rzecz, której ludzie tak naprawdę nie trzymają. Istnieje wiele relacji, które są fałszywe, a niektóre są prawdziwe, ” wyjaśnił. „W moim przypadku te, które są prawdziwe, to te, które zawsze będę nieugięty w mówieniu w imieniu.”

„Znam ludzi, że obaj są, i znając ludzi, wszystko, co mogę powiedzieć, to moje doświadczenia z tymi ludźmi,” Hart powiedział DeGeneres i Cannon. „To nie jest odebranie tego, co inni mówią, że mieli i że zrobili. To tylko po to, aby podkreślić to, co mówię, wiem i co mogę mówić w imieniu.”

W połowie lipca BuzzFeed News opublikował raport, w którym poprzedni pracownicy twierdzili, że za kulisami dziennego talk-show znajduje się „toksyczne środowisko pracy”.

Kilka dni po tym, jak gruchnęła wiadomość, że serial zostanie poddany wewnętrznemu dochodzeniu przez WarnerMedia, DeGeneres wysłała obszerną notatkę do pracowników, w której powiedziała, że jest „zadowolona z problemów na naszym pokazie” i że są one „podjęcie kroków … aby poprawić” im.
„Pierwszego dnia naszego pokazu powiedziałam wszystkim na naszym pierwszym spotkaniu, że The Ellen DeGeneres Show będzie miejscem szczęścia – nikt nigdy nie podniesie głosu, a każdy będzie traktowany z szacunkiem”, zaczęła. „Oczywiście, coś się zmieniło, i jestem rozczarowany, aby dowiedzieć się, że tak nie było. I za to przykro mi. Każdy, kto mnie zna, wie, że jest to przeciwieństwo tego, w co wierzę i czego liczyłem na nasz pokaz.”

DeGeneres dodała, że przyjęła odpowiedzialność i była zaangażowana w zapewnienie, że to się nie powtórzy.”

Wcześniej w tym tygodniu, ona dodatkowo przeprosił pracowników w drugim przeprosiny, które pojawiły się wśród wyjścia z trzech najlepszych producentów show: Ed Glavin, Kevin Leman i Jonathan Norman. Trio rozstało się z show po wewnętrznym dochodzeniu przez WarnerMedia, rzecznik Warner Bros potwierdził PEOPLE.

W emocjonalnej konferencji wideo z personelem w poniedziałek, DeGeneres powiedział pracownikom, że „nie był doskonały,” źródło, który był na wezwanie, powiedział LUDZIom.

„Jestem osobą wielowarstwową i staram się być najlepszą osobą, jaką mogę być i staram się uczyć na własnych błędach”, powiedziała.

„Słyszę, że niektórzy ludzie czuli, że nie jestem z nimi miły lub zbyt krótki, ani zbyt niecierpliwy. Przepraszam każdego, kto zranił twoje uczucia w jakikolwiek sposób”, powiedział DeGeneres.

 

Leave a Comment