Southern Charm Epizody tymczasowo wyciągnął jako Bravo Recenzje rasowo niewrażliwe treści

Kilka odcinków Southern Charm zostało tymczasowo wycofanych z serwisów streamingowych, ponieważ Bravo ocenił je pod kątem potencjalnie obraźliwych treści.

W czwartek Variety poinformował, że co najmniej cztery odcinki tymczasowo zniknęły z usługi na żądanie kanału, podczas gdy Bravo przejrzał je pod kątem włączenia treści potencjalnie uważanych za niewrażliwe rasowo lub obraźliwe.

Trzy odcinki zostały przywrócone do obejrzenia, jako kolejny (sezon 3, odcinek 1) jest edytowany, aby wykupić scenę, w której gwiazda Kathryn Dennis pokazuje K. Cooper Ray zwiedzanie jej rodziny plantacji.

Według outletu, pozostałe odcinki to odcinek 2 z pierwszego sezonu oraz odcinki 1 i 8 z sezonu 4. Southern Charm, którego premiera odbyła się w Charleston w Karolinie Południowej, miała swoją premierę w 2013 roku, a zakończyła swój szósty sezon w sierpniu 2019 roku.

Wyjaśniając proces przeglądu Variety, rep Bravo powiedział, że wiele kanałów pokazuje są ponownie badane w ostatnich protestów Black Lives Matter i outcries przeciwko systemowego rasizmu decontextualize przeszłości treści.

Rzecznik Bravo nie odpowiedział natychmiast na prośbę PEOPLE o komentarz.

PODOBNE: Southern Charm Alum & Nurse Ashley Jacobs Akcje Jej Wsparcie dla Trumpa wśród Pandemii

Kilku członków obsady Southern Charm ogłosiło niedawno swoje odejścia z serialu. Cameran Eubanks, Naomie Olindo, Chelsea Meissner i Eliza Limehouse ogłosiły na początku tego roku, że nie wrócą do sezonu 7.

W maju, Dennis, 29, mówił o niektórych wyjść obsady, publikując długą wiadomość na jej Instagram Story w tym czasie, w co wydaje się być odpowiedzią na doniesienia, twierdząc, że rozpoczęła plotkę o mężu Eubanks i ostatnich oskarżeń o rasizm.

PODOBNE VIDEO: Austen Kroll On Shep’s Girlfriend, 3 Członków Obsady Exit & Pitching Friends for Southern Charm

 

Leave a Comment