Taniec z gwiazdami Sędzia Len Goodman ujawnia, że miał raka skóry usunięte z twarzy

Len Goodman wzywa wszystkich do poważnego potraktowannia raka skóry.

Wcześniej w tym miesiącu, Melanoma Fund, wielkiej brytanii organizacji charytatywnej non-profit, która podnosi świadomość na temat choroby, opublikował zdjęcie z Tańca z gwiazdami sędziego, 76, ujawniając, że niedawno miał raka skóry usunięte z twarzy

„Len Goodman poprosił nas, abyśmy nadal „rozprzestrzeniania słowa” ponownie. ochrona przed słońcem dla golfa,” -napisała organizacja non-profit, obok zdjęcia Goodmana, wskazującego na jego bandaż. „Były sędzia BBC Strictly Come Dancing grał kilka rund z naszym ambasadorem Paulem Wayem w Grove – klubem akredytowanym przez Sun Protection i ujawnił, że właśnie usunął raka skóry. Chciał, abyśmy wykorzystali ten obraz, aby zainspirować innych do poważnego potraktowannia tej sprawy!”

Tydzień później, Fundusz Czerniaka wysłana ponownie, dając eksperta tańca 10 na 10 dla inspirujących fanów, aby lepiej zrozumieć zbyt powszechny stan.

„Mieliśmy niesamowitą przyczepność z tego postu z tysiącami z was jest zaniepokojony, ale zainspirowany do reagowania, przez wiadomość o leczeniu raka skóry Len Goodman’s,” organizacji powiedział. „Dziękuję Len za to, że tak otwarty, aby podzielić się tym z nami. To naprawdę pomaga ludziom zrozumieć, że może się zdarzyć każdemu!”

PODOBNE: Alex Trebek żona Jean powiedział, że „Wydawało się off” w dniach przed jego diagnozy raka trzustki

Według Mayo Clinic, „Można zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka skóry poprzez ograniczenie lub unikanie narażenia na promieniowanie ultrafioletowe (UV)”

Ważne jest również, aby zwracać uwagę na wszelkie „podejrzane zmiany”, ponieważ „wczesne wykrycie raka skóry daje największe szanse na skuteczne leczenie raka skóry.”

W lipcu 2019, Goodman otworzył się hello! o tym, jak utrzymuje aktywny i zdrowy tryb życia. Powiedział, że zaczyna każdy dzień od „ładnego, delikatnego odcinka” i odwiedza siłownię dwa razy w tygodniu.

„Chodzę na siłownię dwa razy w tygodniu – nie chodzę długo; Idę na około pół godziny, to wszystko. Robię trochę cardio na trenera krzyża, albo mam mały rząd, ale nie włamuję się w pot, mogę się trochę goręcej, ” powiedział w tym czasie. „Podnoszą bardzo lekkie ciężary … i uważam, że jest miło ; Gram też w golfa. Delikatne ćwiczenia też są dobre, a chodzenie jest wspaniałe.”

Goodman szczegółowo opisał również, jak radzi sobie z bólami i bólami stawów, mówiąc: „Przez lata miałem kilka operacji. Miałem wymianę stawu kolanowego i operację barku, a z wiekiem dostajesz więcej bólów, które są trudniejsze do otrząśnięcia.”

Nigdy nie przegap historii – zapisz się do bezpłatnego codziennego biuletynu PEOPLE, aby być na bieżąco z najlepszymi z tego, co ludzie mają do zaoferowania, od soczystych wiadomości sławna do atrakcyjnych ludzkich opowieści zainteresowania

Podczas Gdy Taniec z Gwiazdami już ogłosił pro tancerzy, którzy będą rywalizować w nadchodzącym sezonie, który będzie zobaczyć Tyra Banks podjąć rolę gospodarza, lista sędziów nie została jeszcze potwierdzona.

 

Leave a Comment